Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Dodawanie funkcjonalności

Upiększaj swoją witrynę dodatkową zawartością

Dodawanie elementów na stronie

Dodawanie galerii na stronie

Na czym polega usługa dodawanie funkcjonalności?

Strona internetowa nie posiadająca niektórych funkcjonalności może nie działać odpowiednio tak jak życzy sobie tego użytkownik. Klient posiadający już stronę internetową może liczyć w tej usłudze na zaimplementowanie takich elementów na stronie jak formularz kontaktowy, przewijarkę zdjęć(tzw. Slider), widgety mediów społecznościowych np.; Facebook, galerię zdjęć, mapkę dojazdu oraz wiele innych funkcjonalności, które sprawią w pełni zadowolenie użytkownika strony.

Użytkownik lub potencjalny klient strony chciałby dowiedzieć się więcej o tym jak dojechać do firmy, przejrzeć galerię w ofercie i wiele wiele więcej. Jeśli nie posiadają Państwo jedno z wyżej wymienionych rzeczy polecam skorzystać z usługi Dodawanie funkcjonalności.

Korzyści z usługi?

Klient posiadający takie elementy jak mapka dojazdu może w przyjazny sposób doprowadzić swojego użytkownika do siebie, galeria pokaże wyjątkowe zdjęcia, formularz kontaktowy umożliwi szybki kontakt bez używania klienta poczty a media społecznościowe poszerzą horyzonty marketingu strony internetowej.

To wszystko sprawia, iż użytkownik przeglądający zawartość Twojej strony ceni sobie wygodę i łatwość dostępu do produktu klienta i budzi to cieplejszy wizerunek firmy.

Dodawanie formularza kontaktowego

Jak dodać slajder ze zdjęciami

Jak skorzystać z tej usługi?

Wystarczy, że posiadasz statyczną stronę internetową opartą na języku HTML i CSS. Strona oparta na autorskich systemach zarządzania treścią mogą nie działać tak jak powinny np. w wypadku formularza kontaktowego.

Oczywiście strony z autorskim systemem zarządzania treścią również nadają się dla tych usług. Jeśli nie jesteś pewny jaką stronę posiadasz zapytaj się u źródła od którego nabyłeś produkt czyli stronę www lub znajomego informatyka.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej o usłudze Dodawanie funkcjonalności polecam portal przejrzeć się po konkurencyjnych stronach Państwa działalności by zaczerpnąć więcej informacji w jaki sposób uzyskać użyteczną stroną na której nowi użytkownicy będą czuli się jak w domu.

Zainteresowany?

Dzieli Cię już tylko krok od zamówienia!

marc3voDodawanie funkcjonalności