Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Projekt od kuchni

Zapoznaj się z procesem jaki przebiega między mną a klientem.

 • Kontakt

  Kontakt oczywiście musi być pierwszy ze strony klienta. Klient dzwoni lub wysyła wiadomość przez formularz kontaktowy, w treści wiadomości przesyła swoje sugestie lub zapytania odnośnie złożenia oferty. Następnie proszony jest oto by wypełnił formularz zamówieniowy, który jest dostępny na mojej stronie. Po złożeniu formularzu oddzwaniam do klienta i utwierdzam się czy nadal jest zainteresowany ofertą. Po pozytywnej odpowiedzi ze strony klienta kontynuuję współpracę i kieruję go w dalszych krokach.

 • Analiza zamówienia

  Po skontaktowaniu się po raz pierwszy i ustaleniu dalszych kroków z klientem przechodzę do analizy. Klient wysyłając formularz zamówieniowy umieścił w nim ważne wskazówki dotyczące jego usługi. Moim zadaniem jest w tym kroku przeanalizować działalność klienta oraz sprawdzić jego konkurencję. Pozwoli mi to skorzystać z dużej bazy wiedzy, która skutecznie pomoże w dotarciu do tzw. "targetu" czyli klientów klienta.

 • Realizacja

  To już ostatni a zarazem jeden z najdłuższych kroków w kontakcie z klientem. W przypadku tworzenia strony pod system zarządzania Wordpress klient musi ponieść koszt szablonu, który został zaoferowany w wcześniejszym kroku przeze mnie - oczywiście po zapłaceniu i nagłym zakończeniu współpracy klientowi zwracane są wszystkie pliki nad którymi pracowałem razem z szablonem do momentu zakończenia współpracy. W przypadku innych usług klient płaci za usługę w raz z otrzymaniem pełnego produkty(czyt. Nie płaci w ciemno). Jeśli dany produkt nie sprostał oczekiwaniom, klient nie ponosi żadnych kosztów lecz ukończony produkt zostanie moją własnością. Klient podczas realizacji zamówienia dostaję przynajmniej 3 raporty tygodniowo z aktualnego stanu produktu na adres email(opcjonalnie rozmowa może odbyć się również telefonicznie).

 • Propozycje

  Po zanalizowaniu i burzy mózgów(czas trwania do tygodnia). Oddzwaniam do klienta z propozycjami i warunkami jakie mogę mu zaoferować. Przesyłam klientowi na adres email listę szablonów oraz szkiców jakie mogą zostać wdrożone do strony klienta lub w przypadku optymalizacji SEO omawiam problemy jakie mogą być na stronie. Klient po otrzymaniu wiadomości ode mnie analizuję czy produkty zaoferowane przeze mnie spełniają jego oczekiwania. Jeśli niestety nie spełniłem jego wymagań może w każdej chwili się wycofać nie ponosząc za to żadnych kosztów. Jeśli jednak moja oferta przekonała klienta ponawiamy kontakt ze sobą i współpracujemy dalej...

Znajdź usługę dla siebie

Po przeczytaniu kroków pomiędzy mną a klientem powinno zaciekawić Ciebie jakie usługi mam do zaoferowania.

marc3voJak działam?