Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Logotypy

Potrzebujesz logotyp najwyższej jakości dla swojej firmy?

Tworzenie logotypu cennik

Logotypy dla firm cennik

Logotypy. Korzyści z usługi?

Korzystając z tej usługi klient otrzymuję profesjonalnie zaprojektowane logo w wysokiej jakości. Zależnie od tego czy logo już zostało wcześniej zaprojektowane czy potrzeba go zaprojektować od początku. Wysoka jakość pliku graficznego w wersji wektorowej oraz rastrowej. Klient otrzymuję logo w najpopularniejszych formatach takich jak .jpeg, .png, .psd, .ai, .eps

Szczegółowy opis klienta oraz stałe poprawki dostarczają klientowi najlepszy produkt na rynku.

Jak przebiega proces projektowania logotypu?

Klient składając zamówienie dotyczące usługi zaprojektowania, każde logotypy muszą spełnić parę kwestii. Jeśli logotyp jest już gotowy i klient ma gotowy wzór, przesyła mi go poprzez formularz zamówieniowy. Dołączając zdjęcie/skan wzoru klient również odnosi się do barw i kolorów logotypu.

Jeśli jednak klient nie posiada jeszcze swojego wybranego i zaprojektowanego w swojej głowie wzoru nie jest na straconej pozycji. Dostając ode mnie gotowe wzorniki i schematy projektu może w łatwy sposób dobrać wygląd logotypu dla swojego upodobania. Wszystkie projekty oczywiście są tworzenie w potężnym narzędziu jakim jest Adobe Ilustrator.

Profesjonalne logo dla firm

Profesjonalne logo wizytówka firmy

Jak wykorzystać potencjał logotypu?

Otrzymując logotypy wysokiej jakości w wielu formatach graficznych klient może go wykorzystać na różne sposoby. Logotyp będzie idealnie nadawał się w trybie koloru CMYK dla druku oraz większych billboardów. Wykorzystanie cyfrowe jest tutaj największym polem do popisu, nie tylko wizytówki czy strony internetowe świetnie nadają się do pokazania swojego logotypu ale również nadruki na koszulki czy w obróbce filmowej będzie idealnie wkomponowywał się w standardy świetnego designu.

Pamiętaj, że w 33% Twój klient lub docelowy użytkownik zwraca uwaga na takie szczegóły jak logotypy. Zatem jeśli chcesz sprawdzić jakie logotypy wpadają w oko innym osobom polecam zrobić mały research. Na pewno logotypy minimalistyczne jeśli chodzi o grafikę i kolory są najbardziej cenione i łatwe do zapamiętania.

Zainteresowany?

Dzieli Cię już tylko krok od zamówienia!

marc3voLogotypy