Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Projekt strony WWW

Uzyskaj unikatowy wygląd wyróżniający się na tle konkurencji!

Projekt strony WWW dla firm

Tworzenie layoutu w Adobe Photoshop

Na czym polega projekt strony WWW?

Projektowanie strony jak sama nazwa mówi polega na zrealizowaniu koncepcji jaka została stworzona w głowie klienta oraz projektanta. Pomysły jakie przychodzą w fazie pre-produkcji są przeogromne lecz koniec końców trzeba pójść na kompromis i zrezygnować z niektórych rozwiązań.

Najlepszym sposobem na pomysł projektu strony internetowej jest wzorowanie się na pomysłach, które już się sprawdziły czyli; na stronach, które wiodą prym w świecie Web Designu. Biorąc przykład od najlepszych i wzorując się na ich pomysłach w naszej głowie nagle rodzi się tysiące koncepcji co do projektu strony internetowej.

Kiedy nasza głowa jest pełna pomysłów zabieramy się za realizacje. Jako, że nie od razu Rzym zbudowano musimy zacząć od samego początku, krok po kroku. Pomysły w naszej głowie przelewamy na kartkę papieru w ten sposób będzie nam łatwiej zapamiętać nasz koncept i w dalszych etapach podpierać się nim pod następne kroki. Im więcej szczegółów tym łatwiej i przyjemniej pracuję się w późniejszych etapach.

Jakie są korzyści?

Własny pomysł na stronę internetową to już wielka korzyść. Korzystanie z gotowych rozwiązań oczywiście zaoszczędzi Ci czas ale nie zapewni unikatowego i jedynego w swoim rodzaju wyglądu na tle swojej konkurencji. Również oczywiście każda zmiana na stronie internetowej będzie znacznie łatwiejsza niż korzystanie z gotowego projektu, który ma nieznaną specyfikacje oraz zwartość kodu. I to jest jedna z największych zalet jaki ma usługa Projekt Strony WWW.

Polecam przejrzeć konkurencję swojej działalności by mogli Państwo w swojej głowie wyobrazić sobie gotowy projekt strony www i przelać go na kartkę w formie szkicu.

Tworzenie strony WWW cennik

Strona w Photoshopie cennik

Projekt strony w Photoshopie

Jeśli masz już wykonany szkic Twojej strony a pomysły jeszcze Ci się nie wyczerpały to nie wahaj się wnieść poprawki Twój projekt nabierze jeszcze większego kolorytmu. Polecam również zapytać swoich bliskich co sądzą o projekcie i co sami od siebie by wnieśli oraz czego by potrzebowali by odnaleźć się na stronie. To tzw. User Experience sprawia, że strona jest bardziej przyjazna użytkownikowi a ten wie jak z łatwością odnaleźć się na niej i zaczerpnąć potrzebnych informacji. Projekt strony www od strony graficznej pozwala w łatwy sposób odkryć użyteczność i jeszcze raz przeanalizować czy dana funkcja rzeczywiście mogła by spełnić swoje działanie w praktyce.

Jednak kiedy już wszystko gotowe szkic wędruje przed ekran monitora. By wypełnić szkic życiem potrzeba porządnego narzędzia, które sprawi, że drugi etap projektowanie będzie tak naprawdę sercem całego projektu. Adobe Photoshop słynie nie tylko z świetnego narzędzia do retuszowania i wnoszenia poprawek dla zdjęć lecz jak życie pokazało jest idealnym narzędziem do projektowania stron www od strony graficznej.

Wszystkie elementy takie jak; nawigacja menu, logo, slajder, pasek boczny, treść, stopka oraz inne ciekawe elementy są przerzucane z Twojej kartki papieru na piksel monitora w programie Adobe Photoshop. Po wykonanym projekcie graficznym zostaję nam pocięcie elementów wyżej wymienionych i osadzenie go w kodzie ale to już trzeci i ostatni etap który odpowiada za projekt strony WWW.

Zainteresowany?

Dzieli Cię już tylko krok od zamówienia!

marc3voProjekt Strony WWW