Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania, które ograniczają Cię przed podjęciem decyzji o zakupie usługi? Tutaj znajdziesz na nie odpowiedzi!

W każdym opisie danej usługi jest szacowany czas trwania wykonania danej usługi. Oczywiście największym czynnikiem czasu realizacji usługi jest kontakt z klientem im lepszy/większy kontakt tym szybciej zostanie wykonana usługa według życzeń klienta.

Oczywiście jest to możliwe ale nie gwarantowane. Wszystko zależy najbardziej od zewnętrznych czynników. Optymalizacja kodu Twojej witryny jest aspektem wewnętrznym. W przypadku Google’a zoptymalizowana treść na Twojej witrynie pokazuję, iż Twoja strona jest zadbana i taką stronę z miłą chęcią wyszukiwarka pokaże w TOP3 jeśli będzie miała odpowiedniej jakości linki zewnętrzne prowadzące do Twojej strony. Przykład? Wyobraź sobie, że masz nowe mokasyny, które są straszliwie ubłocone a chciałbyś wejść do ekskluzywnego lokalu lecz bramkarz nie chcę Cię wpuścić mimo nowych wypasionych mokasynów nie może sobie pozwolić na to by jego lokal był ubrudzony. Tak samo jest z wyszukiwarką – nie wpuści Cię do swojego „lokalu” mimo, iż Twoja strona jest napakowana najnowszymi technologiami, efektownymi slajdami z przepięknymi zdjęciami, które każde z nich waży po 5MB. Więcej znajdziesz w opisie usługi…

Płatność z góry nie obowiązuję usług:

  • Projekt strony statycznej
  • Projekt logotypu
  • Optymalizacja SEO
  • Dodawanie elementów do strony
  • Responsive Web Design

Płatność z góry jest wymagana dla usług:

  • Sklep internetowy
  • Zarządzania treścią(tworzenie strony www)

Jest to koszt do 200 zł za szablon. Reszta płatności jest realizowana po ukończeniu strony.

Oczywiście! Kontakt osobisty z klientem jest dla mnie najlepszą metodą współpracy. Aktualnie nie posiadam własnego biura dlatego spotkanie może odbyć się w centrum miasta lub oczywiście w domu/biurze klienta.

Tak oczywiście jest taka możliwość. Nie dałem tej opcji w cenniku ponieważ kwota jest bardzo niska i wynosi 20 zł.

Oczywiście tak. Pomoc do roku czasu od zakończenia usługi jest bezpłatna.

Wszystkie pliki oraz materiały nad którymi pracowałem podczas wykonywania usługi.

Nie umożliwiam rabatów chyba, że istnieje z klientem dalsza współpraca nie kończąca się tylko na jednej usłudze.

W przypadku projektu strony statycznej jest to niemożliwe(chyba, że klient zna się na edycji kodu w języki HTML). Jeśli chodzi zaś o resztę usług dotyczącej tworzenia strony internetowych – jak najbardziej tak.

Na początku rozważamy, co może być lepiej i czy może nam się to udać. Jeśli jednak klient nie jest zadowolony i chcę zakończyć współpracę w takim razie nie ponosi on żadnych kosztów – nie licząc usługi zarządzania treści oraz sklepu internetowego – tu ponosi koszt szablonu. W momencie zakończenia współpracy klient dostaję zakupiony szablon i pliki nad którymi pracowałem. Jeśli chodzi o resztę usług klientowi zostaną wysłane zrzuty ekranu i pokazanie etapu pracy nad którym byłem a pliki nad którymi pracowałem zostają w posiadaniu moim.

ile kosztuje usługa internetowa

Masz więcej pytań?

Możesz skontaktować się ze mną poprzez najwygodniejszą dla Ciebie metodą.

Formularz kontaktowy

Kontakt dotyczący strony internetowej

Pozostałe formy kontaktumarc3voPytania