Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Sklep internetowy

Załóż swój własny biznes nie wychodząc z domu!

Koszt sklepu internetowego

Własny sklep internetowy? To możliwe!

Wykonanie modyfikacji na gotowym szablonie, który został już wcześniej profesjonalnie zaprojektowany. Klient otrzymuje zestaw takich właśnie szablonów i wybiera jeden, który najbardziej spełnia jego wymagania. Po wybraniu szablonu klient wskazuje, które elementy chciałby aby zostały dodane a które mogą zostać usunięte.

Również zostają uwzględnione takie aspekty jak kolorystyka i treść znajdująca się na gotowej stronie. Klient jednak musi zostać obciążony kwotą do 200 złotych za gotowy szablon. Wybrany szablon, który został zakupiony oczywiście w każdej chwili może zostać przesłany według potrzeb klienta jeśli będzie chciał przedwcześnie zakończyć współpracę przy tworzenie sklepu internetowego.

Tworzenie sklepu internetowego Poznań

Sklep internetowy dla małych firm

Korzyści z usługi?

Wykonywane sklepy internetowe na autorskich skryptach są bardzo drogie i jak się okazuję, mogą zostać szybko złamane ponieważ tylko jeden podmiot może z nich korzystać a nie wiele osób, które mogą natrafić na kilka problemów gdzie klient takiej autorskiej witryny trafi na jeden ale bardzo bolesny dla jego firmy np.; kradzież i hacking.

Skrypt na którym wykonany jest sklep internetowy jest popularny i stale aktualizowany przed wykrywanymi lukami w kodzie. Poza tym? Prostota panelu administracyjnego, edycja wyglądu oraz łatwiejsze osiągniecie wyższych pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Cennik projektu sklepu internetowego

Jak zostaje wykonany sklep internetowy?

Sklep internetowy jaki otrzymuje klient w tej usłudze zostaje opierany na systemie zarządzania treścią(CMS) WordPress. Podobnie jak w przypadku usługi Tworzenie stron WordPress strona zostaje oparta na gotowym szablonie wybranym przez klienta. Wcześniej sam klient otrzymuję listę wybranych szablonów pasujących do jego działalności. Po wybraniu odpowiedniego szablonu dla siebie klient odsyła mi go oraz wnosi poprawki jakie chciałby zastosować w tym szablonie czyli modyfikacje.

Takie modyfikacje to najczęściej elementy, które mają zostać dodane lub usunięte np. formularz kontaktowy, mapka dojazdu, galeria, slajder zdjęć oraz inne. Poprawki od klienta dotyczą również treści tekstowej jaka ma zostać umieszczona na stronie także takie rzeczy jak rozmieszczenie nawigacji, stopki oraz mediów społecznościowych między innymi; Facebook lub Twitter.

Aby sklep działał w pełni zostaję do niego dołączona wtyczka znana jako WooCommerce. Jest to popularna wtyczka, która uzupełnia WordPress’a jako sklep internetowy i daje to czego oczekujesz najbardziej od tej usługi czyli w pełni działającej działalności online.

Zainteresowany?

Dzieli Cię już tylko krok od zamówienia!

marc3voSklep internetowy