eduweb-zaprasza-na-bootcamp.png

Twoja przygoda zaczyna się od WebDesignu? Eduweb.pl zaprasza na Bootcamp!

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/marc3vo/domains/macdesign.pl/public_html/wp-content/themes/angle/inc/options/shortcodes/shortcodes.php on line 210

Stawiasz swoje pierwsze kroki w Webdesignie i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę a następnie wykorzystać to w praktyce? Wiedza przekazana od ludzi, którzy są pasjonatami w swoich dziedzinach a dodatkowo potrafią o tym opowiadać a w tych czasach na prawdę rzadko znaleźć takich oratorów.

Grzegorz Róg oraz Piotr Palarz których możecie znać z kursów jakie prowadzą na serwisie eduweb.pl, jeśli jednak ich nie znacie to pierwszy zajmuję się bardziej stroną designu na stronie a drugi już aspektem programistycznym przy wykorzystaniu JS’a.

Całość odbywa się w przeciągu pięciu tygodni a każdy tydzień został podzielony o daną tematykę(wszystko w odnośniku – nie będę lał wody). Jeśli więc zastanawiasz się jak zacząć projektować strony internetowe a następnie tworzyć i prawdopodobnie zarabiać na tym to moim zdaniem jest to odpowiedni moment.

Czy po tym bootcampie będziesz mógł od razu wymieniać swoje dzieła na złotówki? Raczej nie i przy każdym kursie wideo jakim ja odbyłem przyswoiłem z 40/50% wiedzy a dopiero przy samej praktyce i ukończonych stronach mogłem stwierdzić „Ok umiem to!”. Jednak mentorzy, którzy uczestniczą na bootcampie odpowiednio zmotywują Ciebie swoją pasją opowiadając o całej tematyce WebDesignu.

Bootcamp rusza już 1 października także zachęcam serdecznie do rozpoczęcia swojej przygody już teraz!

webdes

LINK

http://eduweb.pl/bootcamp/WebDesign

marc3voTwoja przygoda zaczyna się od WebDesignu? Eduweb.pl zaprasza na Bootcamp!
Share this post

Join the conversation